Tehotenstvo

Tehotenstvo je obdobie veľkých zmien, tešenia sa aj nervozity. Čo žena a bábätko v jej bruchu, to je jedinečný príbeh, ktorý sa nezmestí do žiadnych šablón. Radi budeme vaším sprievodcom na napínavej deväťmesačnej ceste a pomôžeme vám vyrovnať sa so všetkými radosťami i starosťami. Naše odborné témy pokrývajú celé tehotenstvo týždeň po týždni – od počatia až po pôrod. Vyskúšajte našu ovulačnú a tehotenskú kalkulačku alebo sa obráťte na našu careline, ak nedostanete odpoveď, ktorú hľadáte!

Vyberte si tému, ktorá vás zaujíma

Tehotenstvo týždeň po týždni

Zaujíma vás priebeh tehotenstva a vývoj bábätka týždeň po týždni? Objavte náš tehotenský kalendár.

Naše nástroje

Cvičenie a aktivity v tehotenstve

Tehotenstvo je jedno z najkrajších (a najnáročnejších) období v živote. V mnohých smeroch ovplyvní váš životný štýl, ale neznamená to, že musíte seknúť so športom, cestami lietadlom alebo milovaním. Poradíme vám, ako a kedy môžete v tehotenstve cestovať, zbúrame mýty týkajúce sa sexu v tehotenstve, odporúčame vhodné cvičenia. O svoje endorfíny neprídete!


Šestonedelie

Väčšina mamičiek sa starostlivo chystá na pôrod, no rovnaké množstvo otázok prinesie šestonedelie. Šestonedelie nie je len o fyzickej popôrodnej regenerácii, ale tiež o hormonálnych a emočných výkyvoch, zžívaní sa s novou podobou rodiny a počúvaní potrieb najmladšieho člena. Ako sa o čerstvé bábätko správne postarať? Aké existujú typy dojčiacich vankúšov? Ako na masáže pŕs pre podporu dojčenia?


mom and baby

Spojte sa s našou poradňou odborníkov

Potrebujete radu? Spojte sa s nami. Pomôžeme vám s otázkami týkajúcich sa tehotenstva, materstva, rodičovstva alebo výživy detí.

Na vaše otázky sme pripravení odpovedať každý všedný deň od 8:30 do 16:00.

x