Spýtajte sa našich odborníkov

Potrebujete radu ohľadom tehotenstva, materstva alebo potrebujete pomôcť s výberom produktov Nutrilon? Naša interná poradňa odborníkov Nutriklub sa vám bude ochotne venovať a zodpovie vám vaše otázky.

Máte otázky k objednávkam a fungovaniu e-shopu? Kontaktujte našu e-shop manažérku na uvedených kontaktoch nižšie.

Na vaše otázky sme pripravení odpovedať každý všedný deň od 8:30 do 16:00.

 

Pre otázky na produkty a poradňu Nutriklubu

Potrebujete radu ohľadom materstva? Spojte sa s nami. Na druhom konci na vás čaká náš interný Nutriklub tím odborníkov.

Naši odborníci poradenskej linky Nutriklubu

Lucia Berešová

Lucia má za sebou 19 rokov praxe v oblasti zdravotníctva, kde pôsobila ako sestra na ARO v nemocnici, v detskej ambulancii a tiež na ambulanciách špecializujúcich sa na detskú alergológiu a gastroenterológiu. Už 13 rokov zastáva úlohu odbornej poradkyne na infolinke Nutriklubu, ktorá poskytuje rady a podporu nastávajúcim mamičkám, súčasným mamičkám vrátane oteckov, ktorí hľadajú pomoc a rady.

MUDr. Jana Kaprová, Ph.D.

Po ukončení štúdia na 3. lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe pôsobila na Pediatrickej klinike FN v Motole. Na Erasmus University of Rotterdam získala doktorát a následne získala atestáciu z detského lekárstva. Než sa stala praktickou detskou lekárkou, pôsobila v Centre komplexnej starostlivosti pri Pediatrickej klinike FN v Motole. Aktuálne je na MD.

MUDr. Eugénia Pankuchová, MBA

Je lekárkou s druhou atestáciou v odbore gynekológie a pôrodníctva, ktorá má za sebou 15 rokov praxe. Špecializuje sa na komplexnú gynekologickú starostlivosť s dôrazom na odbornosť v klinickej onkológii. Jej zručnosti a skúsenosti zahŕňajú širokú škálu gynekologických služieb, a poskytuje starostlivosť s ohľadom na celkové zdravie a pohodu pacientok zahŕňajúce poskytovanie kvalitnej a citlivej gynekologickej starostlivosti.

Pre otázky k objednávkam a e-shope

Kontaktujte e-shop manažérku.

Ing. Martina Valešová

E-shop manažerka

Po dokončení vysokoškolského štúdia na VUT v Brne sa manažérka nášho e-shopu pustila do sveta digitálneho marketingu a online predaja. Viac ako 15 rokov pôsobila u zahraničných firiem s rôznym zameraním, ktorým pomáhala s expanziou na český a slovenský trh. Martina sa postará o to, aby všetky vaše objednávky boli v poriadku a rýchlo doručené.Kolektív autorov odborných publikácií a článkov

Naši externí odborníci aktívne prispievajú k tvorbe publikácií s odborným obsahom, čo zaisťuje, že máte k dispozícii správne a overené informácie a rady. Ich odborný prínos posilňuje kvalitu našich publikácií a zaisťuje, že sú pre vás užitočné a dôveryhodné.

Kristýna Vondrová

Kristína je naša autorka lifestylových článkov. Čerstvá mamička, ktorá sa venuje písaniu článkov týkajúcich sa tehotenstva a starostlivosti o bábätko. Všetky jej články sú vždy plné rád, ktoré si sama odskúšala so svojim synom.

MUDr. Natália Szitányi

MUDr. Nátália Szitányi sa pediatrickej praxi venuje už 25 rokov. Získala špecializácia z pediatrie a detskej gastroenterológie, hepatológie a výživy a už viac ako 10 rokov pôsobí ako praktický lekár pre deti a dorast. Svoju publikačnú a prednáškovú činnosť smeruje v odbore praktické lekárstvo pre deti, predovšetkým však v oblasti detskej výživy.

Eva Kiedroňová

Expertka v oblasti psychomotorického vývoja detí. Eva Kiedroňová je autorkou komplexnej metodiky starostlivosti o dieťa, ktorá podporuje kvalitný rozvoj dieťaťa v súlade s jeho potrebami a psychomotorickým vývojom. Prostredníctvom centier Baby club Kenny odovzdáva už 35 rokov svoje skúsenosti rodičom najmenších detí. Zároveň je prezidentkou Českej asociácie inštruktorov psychomotorických aktivít.

MUDR. Petr Tláskal, CSc.

MUDr. Petr Tláskal, CSc je lekár, pediater a detský gastroenterológ, ktorý pracuje vo FN Motol. Okrem klinickej výživy sa venuje aj výžive komunálnej. Pôsobí aj v rámci Spoločnosti pre výživu, ktorá prepája odborníkov rôznych odborov i aktívnych členov laickej verejnosti na presadzovanie zásad výživy založenej na odborných dôkazoch.

prof. RNDr. Jan Krejsek

Popredný český imunológ a alergológ prof. RNDr. Ján Krejsek, CSc. v Nutriklube pomáha zodpovedať vaše otázky týkajúce sa imunity, alergií a príbuzných tém. Je podpredsedom Českej imunologickej spoločnosti a profesorom Lekárskej fakulty UK. Napísal knihu „Klinická imunológia“, ktorá bola ocenená ako najlepšia monografia v medicíne a bola jej udelená cena Paula Janssena.

MUDr. Jana Contreras Šklíbová

Gynekologička a pôrodník. Zakladateľka a majiteľka spoločnosti ProGyn s.r.o. Špecialistka s dlhoročnou praxou v odbore gynekológie a pôrodníctva, pôrodníckej analgézie a urogynekológie. Členka Českej lekárskej komory, Českej gynekologicko-pôrodníckej spoločnosti, Spoločnosti súkromných gynekológov ČR, Medzinárodnej spoločnosti pre ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve a Medzinárodnej spoločnosti pre klimaktérium.

prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc.

Ako lekár a profesor gastroenterológie sa celý život venuje detskej výžive a liečbe zažívacieho traktu detí. Študoval vo Švédsku, Belgicku a Nemecku, je členom mnohých lekárskych komôr (napr. European Society of Pediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition či Česká pediatrická spoločnosť). Prednáša na 2. lekárskej fakulte UK, ako uznávaná kapacita v odbore atestuje, publikuje odborné knihy a články o gastroenterológii a výžive detí.

Otázky a témy, ktoré vás najčastejšie zaujímajú


Prevádzkovateľ e-shope

Danone s.r.o

Mlynské nivy 5

821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Slovensko

IČO: 31 344 275
DIČ: 2020373300

zapísanej v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 50097/B

Adresa pre vrátenie tovaru

Danone s.r.o

Mlynské nivy 5

821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Slovensko


x