Čo hovoria rodičia o značke Nutrilon

Počúvame, čo si rodičia myslia o našich produktoch a službách. Chceme, aby ste sa s nami a ostatnými podelili o svoj názor a spätnú väzbu. Dajte nám vedieť prostredníctvom našej zákazníckej linky alebo nás označte na sociálnych sieťach @nutriloneshop.

@domi.prouskova

Dcéra je už moje tretie dieťa s umelým mliekom. Vždy som vyberala podľa konkrétnych potrieb 🤷‍♀️ Aby z mlieka nebolelo bruško, mali normálnu stolicu, nezvracali a hlavne prospievali. Samozrejme treba brať ohľad aj na to, aby deťom mlieko chutilo. Nutrilon 3 Profutura Duobiotik tieto všetky kritéria splnil 💙

@mo.nikkk.a

Nutrilon 4 Profutura DUOBIOTIK syn skúšal prvýkrát a hoci je zvyknutý na inú značku mlieka, Nutrilon mu tiež chutnal a bez protestu vypil celú fľašu 😄😋. Obsahuje vysoko kvalitný mliečny tuk, ktorý mliečku dodáva lahodnú krémovú chuť 😋. Príprava je jednoduchá, dobre sa rozpúšťa, nehrudkuje, nepení 👍.

@laliskolajla

S Nutrilon 3 Profutura Duobiotik som nadmieru spokojná. Kvalitné mliečko prispôsobené potrebám dieťata,obsahuje množstvo prospešných zložiek a vitamínov,ktoré pomáhajú k správnej funkcii imunitého systému a vývoju u bábätka.Ľahko sa rozpúšta.Nemali sme žiadne tráviace tažkosti ani bolesti bruška,čo je u mňa velké plus. Je obohatené o vysokokvalitný mliečny tuk,ktorý dodáva mliečku skvelú chuť.Môžem len odporučiť!

@petka.prekopova

Synovi z Nutrilon 3 Profutura Duobiotik nikdy nebolo ťažko, nevracal, nemal koliky, má dobrú sladkú chuť ( aj mne chutí 😀),jednoduchá a rýchla príprava, dobre sa rozpúšťa. Určite odporúčam. 👌

@lenka.fedor

U nás pije umelé mlieko dcéra, ktorá má aktuálne 2 roky. Mlieko má výbornú mliečnu chuť a dcéra ani nezbadala že som jej dala nejaké iné mlieko. Chutí jej a to je základ.

@miska.olejnak

Každý má ten svoj obľúbený nápoj na raňajky. Ja si dávam kávičku a dcera jednoznačne mliečko Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK. Má lahodnú krémovu vôňu a chuť a je obohatený o kvalitný mliečny tuk.

Lenka | Testuj.to

Mliecko malému sadlo perfektne. Dlhšie sme sa trápili bolesťami bruška no pri tomto mliecku malého bruško prestalo bolieť. Keďže je narodený cisárskym rezom nam toto mliecko padlo ako z neba. Malému sa lepšie kaká a uľahčilo to život nám obom. Konečne mám doma šťastne dieťa

Zdenka | Testuj.to

Nutrilon profutura duobiotik 2 odporúčam všetkým mamičkám, ktoré nemôžu kojiť svoje detičky. Mliecko sa ľahko pripravuje, má príjemnú chuť a aj vôňu. Návod zrozumiteľne napísaný. Cena možno je pre niekoho trošku nevyhovujúca ale tak pre detičky len to najlepšie.

A čo hovoria rodičia o našich produktoch...

Nutrilon Advance batolacie mlieko 24-35 mesiacov je ideálnym mliečkom pre staršie deti ktoré majú potrebu ešte piť mlieko. Je bez palmového oleja a navyše obsahuje veľa vitamínov na podporu imunity. Dieťa z mliečka nebolí bruško a ma veľmi príjemnú chuť. Svojím praktickým balením a jedným klikom palca svoje mliečko nevysypete.

Andrea | Testuj.to

Mliečko môjmu drobcovi sedí a ma ho rád. Pani doktorka je veľmi spokojná. Bez UM nikdy nezabúvame. Rozpúšťa sa dobre v teplejšie vode. Obal je super len by som brala skôr praktickú dózu do ktorej by som mohla dopĺňať. Odporúčam priateľom a rodine. Nutrilon kaša na dobrú noc nám chutí. Nevýhoda je cena v predajniach. Maminky, ktoré nemôžu kojiť nemôžu za to a cena UM jr dosť vysoká.

Michaela | Testuj.to

Najprv sme vyskušali inú značku mliečka, ale malému nesadla, hneď sme prešli na Nutrilon a urobili sme najlepšie. Nazačiatku sme mali aj silný reflux, takže sme používali aj Nutrilon AR. Mliečko mu sadlo, jednoducho sa pripravuje, má praktické balenie plechovku, kde odmerka je umiestnena na vrchnaku, takže zbytočne neznečistuje mlieko. Návod na prípravu je pekne napísaný na boku ešte aj teraz po čase si stále skontrolujem počet odmeriek na danú dávku. Mlieko by som určite odporučila aj ostatným mamičkam, ktoré z rôzných dôvodov nemôžu dojčiť.

Erika | Testuj.to

Kojenecké mlieko Nutrilon advanced 2 je úplne perfektné. Prestala som kojiť keď mal malý 10 mesiacov a tak sme hľadali vhodnú alternatívu ako nahradiť materské mlieko. Toto bola tá správna voľba. Môj syn je veľmi spokojný, čo je pre mňa to najdôležitejšie.

Barbora | Testuj.to

Môj maličký bol dlho dojceny, preto som na pokracovanie chcela skutočne kvalitné mlieko. Mlieko Nutrilon Profutura Cesarbiotik je skutočne mlieko, ktoré sa nebojím svojmu dieťaťu dať. Má kvalitné zloženie, obsahuje to čo moje dieťa potrebuje. Dobré sa rozpúšťa a dieťa ho dobre znáša.

Jarmila | Testuj.to

Obľúbené produktymom and baby

Spojte sa s našou poradňou odborníkov

Potrebujete radu? Spojte sa s nami. Pomôžeme vám s otázkami týkajúcich sa tehotenstva, materstva, rodičovstva alebo výživy detí.

Na vaše otázky sme pripravení odpovedať každý všedný deň od 8:30 do 16:00.

x