Dojča

Dojča

Počas prvého roku života potrebuje dojča skúsenú a láskyplnú starostlivosť. Prevedieme vás vývojom dojčaťa mesiac po mesiaci, poradíme vám pri problémoch s dojčením a zavádzaním príkrmov - a to v článkoch priamo od nutričných špecialistov.

Nechajte si posielať týždenného sprievodcu materstvom priamo do svojej e-mailovej schránky. Stačí sa zaregistrovať do Nutriklubu a zadať narodenie bábätka. Každý týždeň potom v e-maili nájdete články a témy relevantné k veku vášho dieťaťa.

Chcem dostávať sprievodcu

Zdravie novorodenca a dojčaťa

Naši odborníci zhrnuli najčastejšie problémy u detí, ako sú koliky, reflux, zápcha a ďalšie. Poradíme vám, ako počas prvého roku života budovať detskú imunitu a ktoré prehliadky u pediatra vás čakajú.

Šestonedelie

Po príchode z pôrodnice je pre vás všetko nové. Máte veľa otázok a hľadáte odpovede. Poradíme vám, ako sa starať novorodenca, ako začať s dojčením a ďalšie rady týkajúce sa šestonedelia.

Vývoj novorodenca a dojčaťa

Zaujíma vás, ako má dojča správne priberať na váhe? Ako vyzerá psychomotorický vývoj dieťaťa?

Výživa novorodenca a dojčaťa

Dojčenie je najlepšou výživou pre vaše bábätko. Od odborníkov sa dozviete ako správne dojčiť, aké je vhodná strava pre dojčiace mamičky a čo robiť, ak sa dojčenie nedarí. Poradíme vám aj so zavádzaním príkrmov a čo robiť, ak mamička z nejakého dôvodu dojčiť nemôže.

Starostlivosť o novorodenca a dojča

Kúpanie, kŕmenie, zdvíhanie, ukladanie alebo cvičenie s bábätkom. Všetko je potrebné sa naučiť. Naše články vám pomôžu odpovedať na najdôležitejšie otázky. Ak by ste bola predsa len na pochybách, môžete kontaktovať našich odborníkov priamo.

Predčasne narodené deti

Každé 10. dieťa na svete sa narodí ako nedonosené. Predčasne narodené deti vyžadujú počas prvých týždňov života zvýšenú starostlivosť a pomoc. Prečítajte si, čo obnáša starostlivosť o nedonosené deti.
Nutriklub stále rastie.
Ďakujeme vám za dôveru.
Chcem sa zaregistrovať
20+
Odborníkov sa zapojilo do tvorby obsahu
45 000+
Spokojných mamičiek a oteckov
350+
Článkov
od odborníkov
25 000+
Zodpovedaných otázok v našej poradni
Chcem sa zaregistrovať
Nový e-shop - CHCEM ZĽAVU