Výchova detí

Výchova detí

Vaše bábätko rastie ako z vody a musí sa naučiť toľko nového: Ako držať lyžičku, ako chodiť na nočník, ako sa správať k ostatným deťom a než sa nazdáte budete ho učiť čítať. Naši odborníci pripravili množstvo článkov, ktoré sa vám budú hodiť.

Nechajte si posielať týždenného sprievodcu materstvom priamo do svojej e-mailovej schránky. Stačí sa zaregistrovať do Nutriklubu a zadať narodenie bábätka. Každý týždeň potom v e-maili nájdete články a témy relevantné k veku vášho dieťaťa.

Chcem dostávať sprievodcu

Nočné pomočovanie u detí - čo s tým?

Nočné pomočovanie detí veľa rodičov vystraší. Nebojte sa, netrestajte svoje dieťa a nájdite spolu s ním príčinu pomočovania sa. 
 Lucia Lucia
3 m minúty čítania

Prečo sú pre batoľatá dôležité knihy

Čítanie podporuje rozvoj reči a slovnej zásoby, preto batoľa už od skorého veku oboznamujte s knihami, nahlas mu čítajte a neskôr sa s ním o príbehu rozprávajte.
 Miriam Miriam
2 m minúty čítania

Čo robiť, keď dieťa vzdoruje a má záchvaty zúrivosti?

Detský vzdor je jednou z najväčších nočných môr rodičov. Čo si počnete, keď vaše trojročné dieťa začne v obchode z plného hrdla kričať a trvá na svojom?
 Miriam Miriam
3 m minúty čítania

6 najčastejších problémov s batoľatami

Batoľa ešte stále potrebuje, aby ste ho pri hraní „viedli“, aby ste boli jeho istotou. Vyžaduje veľa pozornosti a nevyhnete sa ani množstvu problémov typických pre batoliaci vek.
 Miriam Miriam
2 m minúty čítania

Aký ste typ mamičky?

Dáte na rady odborníkov, alebo nasledujete svoj inštinkt? Ste svojmu dieťaťu oporou a sprievodcom, alebo nechávate malému objeviteľovi veľa voľnosti? Náš krátky a ľahký test vám ukáže, aký typ mamičky ste!
Nástroje pre mamičky

Ako podporovať správny vývoj reči a komunikačných schopností dieťaťa III.

Vývoj reči u detí od 1 do 3 rokov prechádza určitými fázami. Preto nepanikárte, ak vaše dieťa trošku koktá, zadrháva sa alebo zle skloňuje.
 Miriam Miriam
5 m minút čítania
Nutriklub stále rastie.
Ďakujeme vám za dôveru.
Chcem sa zaregistrovať
20+
Odborníkov sa zapojilo do tvorby obsahu
45 000+
Spokojných mamičiek a oteckov
350+
Článkov
od odborníkov
25 000+
Zodpovedaných otázok v našej poradni
Chcem sa zaregistrovať
Online poradňa