Pravidlá pre zverejňovanie recenzií

Váš názor nás zaujíma! Váš názor pomôže ostatným rodičom!

Ďakujeme za čas, ktorý nad recenziou strávite.

Na stránkach www.nutriklub.sk umožňujeme užívateľom podeliť sa s ostatnými o svoje dojmy a skúsenosti z produktov alebo nákupu prostredníctvom recenzií. Každá recenzia prechádza interným schvaľovacím procesom, nie však z dôvodu eliminácie negatívnych ohlasov, ale aby sme zabezpečili, že poskytnuté recenzie pochádzajú od zákazníkov, ktorí si naše produkty zakúpili alebo vyskúšali a že neporušujú platné právne predpisy, dobré mravy a zásady slušného správania. V prípade, že recenzia obsahuje text, ktorý nie je možné z vyššie uvedených dôvodov zverejniť, vyhradzujeme si právo taký text upraviť. Budeme sa snažiť v čo najväčšej možnej miere zachovať pôvodné znenie textu a zamýšľané posolstvo. V prípade, že sa Vám nebude páčiť úprava textu, môžete nás kontaktovať prostredníctvom emailu objednavky@nutriklub.sk a požiadať o jeho zmazanie. Nič Vám nebráni napísať recenziu znova a trochu inak. 

Keď píšete recenziu, vyhnite sa prosím vulgarizmom, útokom na iné osoby alebo skupiny ľudí, prejavom neznášanlivosti, výzvam k násiliu, zdravotným tvrdeniam a pod. V recenziách neuvádzajte žiadne osobné údaje - Vaše ani nikoho iného. Vyhradzujeme si právo recenziu porušujúcu tieto pravidlá nezverejniť.

Ako napísať recenziu?

Váš názor je dôležitý a vážime si, že sa chcete o svoje skúsenosti podeliť aj s ostatnými. Produkt alebo skúsenosť s nákupom môžete ohodnotiť označením počtu hviezdičiek (1 hviezdička – nespokojnosť, 5 hviezdičiek – veľká spokojnosť) a tiež slovne. U každej recenzie je potrebné uviesť meno a emailovú adresu (tá je iba pre účely overenia, nebude zverejňovaná). V prípade, že nechcete, aby bolo Vaše meno u recenzie uvedené, môžete zvoliť aj možnosť zverejnenia v anonymnej podobe.

Tieto otázky Vám môžu pri písaní pomôcť a budeme radi, keď ich zvážite:

Byl pro Vás Nutrilon první volba, nebo jste vyzkoušel/a i jiné značky dětských mlék? Které?

 1. Bol pre Vás Nutrilon prvou voľbou alebo ste vyskúšali aj iné značky detských mliek? Ktoré?
 2. Splnil Nutrilon Vaše očakávania, pokiaľ ide o podporu rastu a vývoja Vášho bábätka?
 3. V akých ohľadoch Vám a Vášmu dieťaťu mlieko Nutrilon uľahčilo kŕmenie? Podelte sa o skúsenosti s chuťou a prípravou.
 4. Odporučili by ste značku Nutrilon ďalším rodičom, ktorí uvažujú o prechode na umelé mlieko alebo ho už používajú?
 5. Ako by ste celkovo ohodnotili nákup na Nutriklub.sk? (dostupnosť tovaru, rýchlosť doručenia, starostlivosť o zákazníka, materská poradňa, ponúkané služby)
 6. Nakúpili by ste v našom e-shope znova?

Aké sú kategórie recenzií?

Na našich stránkach môžete nájsť iba overené recenzie, ktorých súčasťou sú v konkrétnych prípadoch aj sponzorované recenzie, pretože považujeme za účelné zverejňovať iba také recenzie, ktoré pochádzajú od reálneho zákazníka, ktorý má s produktom vlastné skúsenosti. Neoverené recenzie nie sú na našich webových stránkach zverejňované. 

Ku kategóriám recenzií ďalej uvádzame:

  1. Overené recenzie

  Overené recenzie sú recenzie zákazníkov, ktorí vybraný produkt u nás skutočne zakúpili. Ako to vieme? Pred ich zverejnením kontrolujeme nákupnú históriu a meno a emailovú adresu, ktorú užívateľ zadal pri nahrávaní recenzie, či sa zhoduje s menom a emailovou adresou zadanou pri nákupe. Overenou recenziou je aj recenzia zadaná prostredníctvom linku, ktorý bol kupujúcemu zaslaný na základe uskutočneného nákupu. Ak na základe kontroly nebude možné overiť, či ide o recenziu napísanú zákazníkom, ktorý daný produkt skutočne zakúpil prostredníctvom našich webových stránok (napr. absencia údajov pre overenie, nezhoda medzi zadanými údajmi u recenzie a údajmi u nákupu) alebo bude recenzia zadaná osobou, ktorá produkt nezakúpila prostredníctvom našich webových stránok, vyhradzujeme si právo recenziu nezverejniť.

  2. Sponzorované recenzie

  Sponzorované recenzie sú recenzie zákazníkov, ktorí s nami spolupracujú, napr. im bol poskytnutý produkt na vyskúšanie. Text recenzie však nijako neupravujeme ani neurčujeme jeho obsah (s výnimkou uvedenia, že produkt bol bezplatne poskytnutý na vyskúšanie). Je iba na užívateľovi, ako daný produkt ohodnotí. Ako viete, že ide o sponzorovanú recenziu? V texte recenzie bude uvedené, že recenzent dostal produkt na vyskúšanie. 

  Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete v Prehlásení o ochrane osobných údajov.

  x