Poradňa odborníkov

Náš tím odborníkov už viac ako 9 rokov radí mamičkám v otázkach
starostlivosti o dieťa, správnej výživy i neočakávaných situáciách.

Detské sestry s dlhoročnou praxou i nutriční terapeuti sú vám
k dispozícii na telefóne, e-maili alebo live chate.

SPUSTIŤ ONLINE PORADŇU S ODBORNÍKMY

Expert na detskú imunitu

Otázky týkajúce sa detskej imunity, alergií a súvisiacich tém pomáha zodpovedať popredný imunológ prof. RNDr. Jan Krejsek, CSc. Ten je profesorom Lekárskej fakulty UK, podpredsedom Českej imunologickej spoločnosti a autorom uznávané knihy "Klinická imunológie".

PORADŇA DETSKÉHO GASTROENTEOROLÓGA

V tíme odborníkov radia mamičkám tiež renomovaný detský lekár a gastroenterológ prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc so svojim tímom. Trápi vaše bábätko napríklad opakované bolesti bruška alebo zápchy? Spýtajte sa nás.

Poradňa odborníkov v mobilnej aplikácii

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Nutrimimi a našich odborníkov budete mať vždy po ruke. Aplikácia je dostupná zadarmo v obchodoch Google play a Appstore.

google-play-badge-original appstore-original

Laktačná poradňa

Neviete si rady ohľadom dojčenia? Potrebujete poradiť alebo sa uistiť, aká poloha je pri dojčení najlepší?

Využite ZADARMO služby našich skúsených a certifikovaných laktačných poradkýň. 

ZISTIŤ VIAC

Zoznámte sa s nami

Potrebujete radu ohľadom materstva? Zverte sa tým najpovolanejším. Na druhom konci poradne na vás čakajú nutričné terapeutky, laktačné poradkyne, detské sestry a ďalší experti z oboru starostlivosti o deti. Často sú samy skúsenými matkami.

Prof. Jan Krejsek

Prof. Jan Krejsek

Popredný imunológ a alergológ

Popredný imunológ prof. RNDr. Jan Krejsek, CSc. v Nutriklube pomáha odpovedať na vaše otázky týkajúce sa imunity, alergií a ďalších príbuzných tém. Je podpredsedom Českej imunologickej spoločnosti a profesorom Lekárskej fakulty UK. Napísal knihu "Klinická imunológie", ktorá bola ocenená ako najlepšia monografia v medicíne a bola jej tiež udelená cena Paula Janssena.

prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc.

prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc.

Detský gastroenterológ

Ako lekár a profesor gastroenterológie sa celý život venuje detskej výžive a liečbe zažívacieho traktu detí. Študoval vo Švédsku, Belgicku a Nemecku, je členom mnohých lekárskych komôr (napr. European Society of Pediatric Gastroenterology, Hepatology and Nutrition či Česká pediatrická spoločnosť). Prednáša na 2. lekárskej fakulte UK, ako uznávaná kapacita v odbore atestuje, publikuje odborné knihy a články o gastroenterológii a výžive detí.

Andrea

Andrea

Nutričná terapeutka, farmaceutická laborantka a laktačná poradkyňa

Nutričná terapeutka a farmaceutická laborantka. Počas trojročnej praxe v nemocnici, materskej škole a deväťročnej práci v lekárni radila rodičom v otázkach výživy. Vďaka tomu, že je sama mamičkou, má bohaté skúsenosti aj so starostlivosťou o deti. Pôsobí zároveň ako laktačná poradkyňa a pomáha mamičkám riešiť problémy s dojčením. Jej veľkým koníčkom je psychológia detí. Prostredníctvom infolinky radí mamičkám od septembra 2012.

Ludmila

Ludmila

Laktačná poradkyňa, pôrodná asistentka a odborníčka na psychomotorický vývoj detí

Pôrodná asistentka s dlhoročnou praxou na pôrodnej sále a dojčenskom oddelení, ktorá tiež pôsobila v ambulancii ordinácii gynekológa, detskom oddelení a zabezpečovala návštevy v domácnosti mamičiek. Vďaka tomu má množstvo skúseností a poradí budúcim mamičkám s otázkami fyziologického priebehu tehotenstva, v starostlivosti o deti a ohľadom psychomotorického vývoja dieťatka. Prostredníctvom našej infolinky radí mamičkám už 7 rokov.

Jitka

Jitka

Nutričná terapeutka a odborníčka na detskú výživu

Nutričná terapeutka so znalosťami a skúsenosťami v oblasti klinickej výživy. Zameriava sa práve na prevenciu vzniku civilizačných chorôb prostredníctvom zdravej stravy nielen detí, ale aj celej rodiny. Prostredníctvom infolinky radí mamičkám od novembra tohto roku.

Lucia

Lucia

Zdravotná sestra, odborník na výživu a alergie, laktačný poradca

Detská sestra s 10-ročnou praxou v detskej ambulancii a detskej alergologickej a gastroenterologickej ambulancii, radila mamičkám v otázkach výživy a v starostlivosti o deti. Pôsobí tiež ako laktačná poradkyňa. Prostredníctvom infolinky radí mamičkám ohľadne všetkých detských trápení už štvrtý rok.

Miriam

Miriam

Odborníčka na detskú výživu a v starostlivosti o deti, laktačná poradkyňa

Okrem odborných znalostí z oblasti virológie, pôsobila tiež ako osobná asistentka a profesionálna mama. Má bohaté skúsenosti nielen vo veciach výživy, ale predovšetkým v starostlivosti o malé deti. Prostredníctvom infolinky radí mamičkám od júna minulého roku.

Ako to u nás funguje?

Ak sa vaša otázka týka univerzálneho problému, zodpovie ju relevantný odborník z našej poradne. V prípade, že ste členom Nutriklubu, na vaše odborné otázky môže okrem poradne zodpovedať aj lekár. Doba odozvy na bežné otázky býva spravidla 2 pracovné dni. V prípade otázky, ktorú zodpovedá lekár, je obvyklá doba odozvy 5 pracovných dní.

Pracovná doba odborníkov v poradni je Po - Pi 8:30 - 16:00.