Príprava na príchod dieťatka pre vek 4. mesiac tehotenstva

Vyberte si mesiac
Zobraziť články
ČlánokBojíte sa, že v tehotenstve môžete na módu a sexy vzhľad zabudnúť? Omyl! Aj s rastúcim bruškom sa dá dobre vyzerať! Zistite, ako si vybrať tehotenske oblečenie

Ako vyberať tehotenské oblečenie

Bojíte sa, že vás počas tehotenstva čaká len nadrozmerné a odpudivé oblečenie? Aj počas s rastúcim bruško a pohodlným oblečením sa dá vyzerať dobre a šik! 

Článok

Ako byť správnym rodičom?

Každý si želá byť tým najlepším rodičom na svete, robiť všetko správne a bez chýb a vychovávať skvelé deti, ktoré ho budú milovať. Je to iste chvályhodný cieľ, ale dosiahnuť ho býva náročné, ak nie nereálne.

Online poradňa

Sex počas tehotenstva

Dobrý deň, som krátko pred pôrodom a mám otázku, či pri styku nemôžeme dieťatku ublížiť. Napríklad zlomiť nejakú kostičku. Pretože mi prasklo v brušku.

Článok

Sex v tehotenstve nie je tabu!

Vedeli ste, že ak máte nekomplikované tehotenstvo, nie je žiadny dôvod k tomu, aby ste si odopierali sex so svojim partnerom? Zistite, prečo je intimita v tomto období tak dôležitá!

 1. Miriam
  Odborníčka na detskú výživu a v starostlivosti o deti, laktačná poradkyňa

  Poznáte všetky spôsoby, ako posilňovať imunitu dojčaťa tak, aby bolo čo najmenej choré? Mám pre vás 5 tipov, ako zvýšiť detskú imunitu.

  Zobraziť článok
 2. Jitka
  Nutričná terapeutka a odborníčka na detskú výživu

  Prvé kŕmenie z fľaše je pre dieťa veľká zmena. S učením na fľaštičku začnite vtedy, keď ste vy aj dieťa v pokoji a v domácom prostredí.

  Zobraziť článok
 3. Andrea
  Nutričná terapeutka, farmaceutická laborantka a laktačná poradkyňa

  Dojčíte, ale "bežná" poloha v sede vám nevyhovuje? Existujú aj ďalšie - napríklad pre malých novorodencov alebo pre nočné dojčenie.

  Zobraziť článok
 4. Ludmila
  Laktačná poradkyňa, pôrodná asistentka a odborníčka na psychomotorický vývoj detí

  Aj keď sa o zadoček bábätka staráme správne, niekedy sa zapareninám jednoducho nevyhneme. Trpezlivo prebaľujte, ideálne aj v noci!

  Zobraziť článok
 5. Lucia
  Zdravotná sestra, odborník na výživu a alergie, laktačný poradca

  Viete, kedy zavádzať do stravy dieťaťa potenciálne alergény tak, aby ste minimalizovali vznik alergií? Začnite s príkrmami v tzv. imunologickom okne!

  Zobraziť článok