PRAVIDLÁ REGISTRÁCIE DO SÚŤAŽE

"Vyhrajte každý deň zásobu Nutrilonu"

PRE SPRÁVNU REGISTRÁCIU DO SÚŤAŽE JE POTREBNÉ VYPLNIŤ RIADNE A PRAVDIVO REGISTRAČNÝ FORMULÁR.

SLEDUJTE, PROSÍM, POZORNE, KDE A AKÉ PRODUKTY STE NAKÚPILI, A PODĽA JEDNODUCHÝCH KROKOV (UVEDENÝCH NIŽŠIE) SPRÁVNE REGISTRUJTE SVOJ NÁKUP DO SÚŤAŽE.

Do súťaže je možné sa zaregistrovať so súťažným nákupom, ktorý bol uskutočnený IBA v období od 24. 5. do 31. 7. 2021 vrátane a spĺňa všetky podmienky súťaže, ktoré nájdete v úplných pravidlách súťaže.

PODMIENKY SÚŤAŽE

Podmienkou pre účasť v súťaži je nákup súťažných výrobkov NUTRILON:

a) Minimálne 2 ks súťažných výrobkov NUTRILON 2, 3, 4, 5 - 800 g (vrátane príchutí)


alebo

b) Minimálne 2 ks súťažných výrobkov NUTRILON PROFUTURA 2, 3, 4 - 800 g


alebo

c) Minimálne 1 ks výhodného balenia 2,4 kg NUTRILON 2, 3, 4 (3x 800 g)


REGISTRÁCIA

1. Vyplňte všetky základné údaje


V poli "posledných 8 znakov OKP kódu z účtenky alebo číslo faktúry" uvádzajte kódy bez medzier a bez pomlčiek, napríklad "1234abcd" alebo "FA123abc". Dĺžka a vzor čísla faktúry sa môže líšiť podľa daného internetového obchodu.

Ak ste si zakúpili súťažné výrobky on-line, do súťaže je možné sa zaregistrovať len s faktúrou / daňovým dokladom preukazujúcim váš dokončený súťažný nákup. Objednávku nie je možné považovať za platný súťažný doklad pre registráciu, pretože nedokazuje uskutočnený nákup.


2. Uveďte počet nakúpených súťažných výrobkov

TEJTO ČASTI VENUJTE ZVÝŠENÚ POZORNOSŤ!

Z ponuky vyberte počet výrobkov, ktoré ste zakúpili na jeden súťažný nákup, t.j. počet ks, ktorý je uvedený na súťažné účtenke.
Za každé 2 ks nakúpených Nutrilon 800g, Nutrilon Profutura 800g alebo 1 ks výhodného balenia Nutrilon ste 1x zaregistrovaný do žrebovania o výhru.

Napríklad:

  • Nakúpim 4 ks Nutrilon 800 g. V tomto prípade som do žrebovania o výhru zaradený 2x.
  • Nakúpim 6 ks Nutrilon Profutura 800 g. V tomto prípade som do žrebovania o výhru zaradený 3x.
  • Nakúpim 2 ks Nutrilon Výhodné balenie 3x 800 g. V tomto prípade som do žrebovania o výhru zaradený 2x.

POZOR !! V prípade nákupu Nutrilon Výhodné balenie 3x800g:
Nakúpim 1 ks Nutrilon Výhodné balenie 3x 800 g, tj 1 balenie se 3 ks Nutrilon 800g. V tabuľke vyberiem 1 ks Výhodné balenie Nutrilon 800g !!

Vždy uvádzajte len pravdivé údaje. Pri vylosovaní vás požiadame o predloženie súťažnej účtenky, podľa ktorej budú údaje skontrolované.


Nakúpili ste viac súťažných výrobkov než je uvedené v ponuke?

Ak ste nakúpili viac ako 6 ks Nutrilon 800g, 6 ks Nutrilon Profutura alebo viac ako 3 ks Nutrilon výhodného balenie, vyplňte maximálny možný počet z ponuky a zašlite scan účtenky na e-mail soutez@noes.cz. Ku scanu pripojte tiež svoje kontaktné údaje: meno, priezvisko a telefón. Vaša registrácia bude potom upravená podľa skutočného počtu súťažných výrobkov.


3. Uveďte dátum nákupu


Vyberte zo zoznamu miesto, kde bol súťažný nákup vykonaný. Ak nie je v zozname uvedená presná predajňa, vyberte jednu z položiek: iná predajná, iná drogérie, iná lekáreň, iná lekáreň e-shop alebo iný e-shop.

Ďalej vyplňte dátum nákupu. Dátum sa musí zhodovať s dátumom nákupu uvedenom na súťažnej účtenke. Dátum uvádzajte bez medzier, napríklad 1.6.2021.


4. Pravidlá a súhlas so spracovaním osobných údajov

V závere je potreba už len potvrdenie o zoznámení sa s úplnými pravidlami súťaže, súhlas so spracovaním osobných údajov a tiež potvrdenie o zoznámení sa s týmto návodom na registráciu.

Potom už stačí kliknúť na "Zaregistrovať sa". Po odoslaní formulára formulár stmavne a v hornej časti stránky sa objaví potvrdenie o registrácii. Potvrdenie o registrácii vám bude tiež obratom zaslané na email uvedený v úvodnej časti formulára. V prípade, že vám nebolo potvrdenie o registrácii na daný email doručené, registrácia neprebehla a nie je potvrdená a je potrebné formulár znovu vyplniť.

Prajeme veľa šťastia v súťaži,

Váš Nutrilon tím

Nutriklub stále rastie.
Ďakujeme vám za dôveru.
Chcem sa zaregistrovať
20+
Odborníkov sa zapojilo do tvorby obsahu
45 000+
Spokojných mamičiek a oteckov
350+
Článkov
od odborníkov
25 000+
Zodpovedaných otázok v našej poradni
Chcem sa zaregistrovať