Plánujete bábätko? Pridajte sa k nám!
Získajte cenné rady od našich odborníkov a množstvo ďalších výhod!
Přidejte s k nám!
Čo robiť po skončení úhrady mlieka Nutrilon HA Prosyneo?

Čo robiť po skončení úhrady mlieka Nutrilon HA Prosyneo?

Vhodná výživa je kľúčová v prvých 1000 dňoch života a je podstatná najmä u detí, ktoré majú predispozície na vznik alergie.

Stiahnuť brožúru

Hoci úhrada mlieka Nutrilon HA Prosyneo poisťovňou končí po dovŕšení 6. mesiaca veku dieťaťa, kvalitná výživa dieťatka by mala pokračovať aj naďalej.

AKÉ MÁTE MOŽNOSTI?

Odporúčame

Odporúčame vám pokračovať v používaní mlieka Nutrilon 2 HA Prosyneo, hradiť si ho sama a po prechode na Nutrilon 3 HA Prosyneo sa môžete zapojiť do vernostnej akcie 5+1. Akcia neplatí pre Nutrilon 2 HA Prosyneo z legislatívnych dôvodov.

Môžete prejsť na mlieka Nutrilon 2, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre podporu imunitného systému*

Môžete prejsť na našu najpokročilejšiu patentovanú receptúru - mlieka Nutrilon 2 Profutura


Spýtajte sa vášho pediatra čo robiť po skončení
úhrady mlieka Nutrilon HA Prosyneo.

Spýtajte sa vášho pediatra na špeciálny darček, ktorý sme si pre vás pripravili.

*Nutrilon 2, ako každá následná dojčenská výživa, obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Nutrilon 2,3 HA PROSYNEO je dietetická potravina na osobitné lekárske účely určená na diétny režim pre deti s alergiou v rodinnej anamnéze, mali by byť používané pod dohľadom lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a www.nutriklub.sk.

Online poradňa