S Nutrilon Pronutra zase o krok ďalej

Vaše dieťatko potrebuje k rozvoju okrem vašej podpory aj kvalitnú výživu, ktorá obsahuje všetky potrebné živiny pre jeho úspešný vývoj. Batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra sú teraz ešte viac prispôsobené výživovým potrebám batoliat a okrem toho majú lahodnejšiu mliečnu chuť!

Batoľacie mlieka Nutrilon Pronutra vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prispievajú:

  ikona-stit-original ku správnej funkcii imunity najmä prostredníctvom vitamínov A, C, a D

  ikona-cepice-original ku správnemu vývoju mozgu vďaka LCP mastným kyselinám(zo skupiny omega 3*)

  ikona-kapka-original obsahujú aj klinicky testovanú zmes prebiotických oligosacharidov GOS/FOS,                   ktorá je inšpirovaná 30 rokmi výskumu materského mlieka.

Prebiotiká slúžia ako potrava pre užitočné baktérie v črevách a podporujú tak zdravú črevnú mikroflóru.

Nová receptúra a mliečna chuť

Nové mlieka Nutrilon Pronutra sú unikátne aj z iného dôvodu. Oproti predchádzajúcim receptúram majú vylepšené zloženie, ktoré sa vyznačuje mliečnou chuťou – batoľacie mlieka teraz chutia lepšie vďaka obsahu prírodnej mliečnej arómy, ktorá je získaná priamo z mlieka.

Viac vitamínu D, jódu, vápnika a fosforu

A v čom je ešte nové batoľacie mlieko Nutrilon Pronutra iné? Má omnoho viac vitamínu D (oproti pôvodným hodnotám takmer dvojnásobne), ktorý prispieva ku správnej funkcii imunity.

vizual_bubenik-original Vysoké nároky na imunitný systém sú kladené najmä na deti v batoliacom a predškolskom veku, kedy sú vďaka častejšiemu kontaktu s okolím vystavené väčšiemu riziku infekcie. Viac informácií, ako podporovať detskú imunitu nájdete tu.

Nová receptúra má aj viac jódu, ktorý je prospešný pre vývoj mozgu, a zvýšený obsah vápnika a fosforu potrebný pre správny vývoj kostí. Konzumácia batoľacích mliek je tak prospešná aj v batoliacom mlieku, a to z dôvodu zvyšujúcich sa nárokov na detský organizmus.

*Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu.