Plánujete bábätko? Pridajte sa k nám!
Získajte cenné rady od našich odborníkov a množstvo ďalších výhod!
Přidejte s k nám!

Zbierajte pečiatky za nákup mliek Nutrilon a získajte
1 mlieko ZADARMO

  • Nájdite si na mape Akcia prebieha na vybraných lekárňach v termíne od 15. 1. do 30. 6. 2024. Spýtajte sa na možnosť zapojenia vo Vašej lekárni a zažiadajte si o vernostnú kartičku
  • Nakúpte si mlieka rady Nutrilon Advanced 2-5 ( 800 g vrátane príchutí), Nutrilon Profutura 2-4 (800 g), Nutrilon Profutura DuobiotikTM 2-4 (800 g), NutrilonTM Profutura Cesarbiotik (800 g) alebo Nutrilon 3 HA Prosyneo 800 g.
  • Za každý zakúpený kus získate pečiatku na vernostnú kartu.
    Pečiatky je možné zbierať vždy len v jednej lekárni. Účtenku z každého nákupu si uschovajte.
  • Po nazbieraní 5 pečiatok a predloženie vyplnenej vernostnej karty spolu s príslušnými účtenkami získate od personálu lekárne 6. mlieko z rovnakej série ZADARMO.
  • Akcia sa vzťahuje len na Nutrilon HA, ktoré zákazník uhradí v plnej výške (bez lekárskeho predpisu). Akcia sa nevzťahuje na počiatočnou dojčenskú výživu, akčné balíčky s príbalom a výrobky zakúpené v e-shope. Detailné pravidlá nájdete tu.

VYHĽADAJTE LEKÁREŇ NA MAPE

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná na doporučenie lekára. Dojčacie mlieka majú byť iba súčasťou zmiečanej a vyváženej stravy dieťaťa. Spôsob použitia a ďaľších informácii na obaloch a v produktovej sekcii na webe Nutriklub sprievodca tehotenstvom a materstvom. Potraviny pre zvláštnu výživu.

Nutriklub stále rastie.
Ďakujeme vám za dôveru.
Chcem sa zaregistrovať
20+
Odborníkov sa zapojilo do tvorby obsahu
45 000+
Spokojných mamičiek a oteckov
350+
Článkov
od odborníkov
25 000+
Zodpovedaných otázok v našej poradni
Chcem sa zaregistrovať